Soğuk Haddelenmiş Rulo Sac (DKP Rulo Sac)

Soğuk Haddelenmiş Rulo Sac Satan Firmalar , Soğuk Haddelenmiş Rulo Sac Fiyatları (DKP Sac Fiyatları) ve Tüm Sac Tedarikçileri 

Soğuk Haddelenmiş Rulo Sac (DKP Rulo Sac); İleri işlemlerden geçirilmiş olan sıcak haddelenmiş çeliktir. Sıcak haddelenmiş sac soğuduktan sonra, daha kesin boyutlar ve daha iyi yüzey kalitesi elde etmek için oda sıcaklığında tekrar haddelenir. Soğuk Haddelenmiş Sac (DKP Sac), çoğu zaman çeşitli bitim işlemlerini tarif etmek için kullanılır, ancak teknik olarak "soğuk haddelenmiş", yalnızca silindirler arasında sıkıştırma yapılan tabakalara uygulanır. Çubuklar veya borular gibi çekilmiş çelik formlar "çekilir" haddelenmez. Diğer soğuk terbiye işlemleri arasında, mevcut sıcak haddelenmiş stokların daha rafine ürünlere dönüştürülmesinde kullanılan tornalama, öğütme ve parlatma yer alır. Soğuk Haddelenmiş Rulo Sac (DKP Rulo Sac); binlerce farklı kaliteye sahiptir. Bu kaliteler soğuk haddeleme yönteminde uygulanan farklılıklar neticesinde elde edilir. 

Soğuk Saclar (DKP Sac) daha çok otomotiv sektörü, Panel radyatör, çelik boru ve profil, mobilya, beyaz eşya, inşaat ve yapı malzemeleri, metal kalıplar gibi sanayinin bir çok alanında hammadde olarak tercih edilmektedir. Soğuk Haddelenmiş Rulo Sac Fiyatları (DKP Sac Fiyatları) ve aradığınız tüm kaliteleri Çelik Borsası (www.celikborsasi.com) aracılığıyla bulabilirsiniz. Güncel sac fiyatları konusunda Çelik Borsası en doğru ve güvenilir adreslerden biridir.