Soğuk Haddelenmiş Paket Sac (DKP Paket Sac)

Soğuk Haddelenmiş Paket Sac Satan Firmalar , Soğuk Haddelenmiş Paket Sac Fiyatları (DKP Paket Sac Fiyatları) ve Tüm Sac Tedarikçileri 

Soğuk Haddelenmiş Paket Sac (DKP Paket Sac); İleri işlemlerden geçirilen sıcak haddelenmiş sacdır. Sıcak haddelenmiş sac soğuduktan sonra, daha kesin boyutlar ve daha iyi yüzey kalitesi elde etmek için oda sıcaklığında tekrar haddelenir. Soğuk Haddelenmiş Paket Sac (DKP Sac), çoğu zaman çeşitli bitim işlemlerini tarif etmek için kullanılır, ancak teknik olarak "soğuk haddelenmiş", yalnızca silindirler arasında sıkıştırma yapılan tabakalara uygulanır. Çubuklar veya borular gibi çekilmiş çelik formlar "çekilir" haddelenmez. Diğer soğuk terbiye işlemleri arasında, mevcut sıcak haddelenmiş stokların daha rafine ürünlere dönüştürülmesinde kullanılan tornalama, öğütme ve parlatma yer alır. Soğuk Haddelenmiş Paket Sac (DKP Paket Sac); binlerce farklı kaliteye sahiptir. Bu kaliteler soğuk haddeleme yönteminde uygulanan farklılıklar neticesinde elde edilir. Soğuk Paket saclar da yine soğuk haddelenmiş rulo sacdan boy kesme yöntemi ile elde edilir ve sanayicinin kullanımına sunulur.

Soğuk Saclar (DKP Sac) daha çok Panel radyatör, otomotiv sektörü, çelik boru ve profil, mobilya, beyaz eşya, inşaat ve yapı malzemeleri, metal kalıplar gibi sanayinin bir çok alanında hammadde olarak tercih edilmektedir. Soğuk Haddelenmiş Paket Sac Fiyatları (DKP Sac Fiyatları) ve aradığınız tüm kaliteleri Çelik Borsası (www.celikborsasi.com) aracılığıyla bulabilirsiniz. Güncel sac fiyatları konusunda Çelik Borsası en doğru ve güvenilir adreslerden biridir.