Kullanım Koşulları ve Şartlar

Kullanım Koşulları ve Şartlar

1- Çelik Borsası’nın amacı demir çelik sektörünü bir çatı altında toplamaktır.

2- Çelik Borsası’nın amacı çelik satıcılarıyla çelik alıcılarını yani arz ve talebi bir platformda buluşturmaktır.

3- Çelik Borsası’nın amacı dijitalleşen dünyada çelik sektörü olarak yerini almaktır.

4- Çelik Borsası’nın amacı Çelik sektörünü dijital pazara açmak, Endüstri 4.0’a uygun olarak pazarlama ve satış inovasyonunu sağlamaktır.

5- Çelik Borsası’nın amacı hangi firmanın nerede, hangi alanda, hangi ürünleri ürettiğini ya da bulundurduğunu talep eden firmaya dijital olarak sunmaktır.

6- Çelik Borsası’nın amacı çelik sektörünü dijitalleşen dünya pazarı ile entegre etmek, pazarlama kabiliyetini yükseltmek ve ürün satışını dijital olarak yapmaktır.

7- Çelik Borsası’nın amacı firmaların marka değerini ve bilinirliğini arttırmak Pazarlama ve satış organizasyonunu insansız dijital olarak sağlamaktır.

8- Çelik Borsası’nın amacı ürün talep eden firmaya doğru ürünü, en iyi fiyata ve en hızlı şekilde teslimatını gerçekleştirme fırsatı sağlamaktır.

9- Çelik Borsası’nın amacı çelik sektöründeki firmalarımızı dijital dünya pazarında en iyi şekilde temsil etmek ve Türk Çelik sektörünü, dünya pazarında büyümesine katkı sağlamaktır.

10- Çelik Borsası’nın amacı hepimizin aynı gemide olduğu bilinci ile bu geminin emin adımlarla dünyadaki hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır.

ÇELİK BORSASI’NIN FAYDALARI

1- Çelik Borsası; müşterilerine maksimum düzeyde fayda sağlar, pazarlamada ve satışta zaman kazandırır.

2- Çelik Borsası müşterilerine yeni pazarlar ve yeni müşteriler kazandırır.

3- Çelik Borsası müşterilerine dünya ile dijital entegrasyonu sağlar.

4- Çelik Borsası müşterilerini, yeni jenerasyonun dijital dünyasında buluşturur.

5- Çelik Borsası müşterilerini gelen talepler doğrultusunda gelişimini sağlar.

6- Çelik Borsası müşterilerini, dijital olarak web siteleriyle entegre ederek dünya pazarına açılmasını; dijital alım ve satım faaliyetini gerçekleştirmesini sağlar.