Galvanizli Paket Sac

    Galvanizli Paket Sac Fiyatları, Galvanizli Paket Sac Satan Firmalar, Galvanizli Paket Sac İthalatçıları, Galvanizli Paket Sac İhracatı Yapan Firmalar ve Galvanizli Sac Üreticileri

    Galvanizli Paket Sac; Sacın çeşitli işlemlerden geçirildikten sonra çinko ile kaplanması sonucu elde edilmektedir. Galvanizli Paket Sac, Sürekli Galvanizleme Yöntemi ile üretilir. Sac Alkali Temizleme Hattında işleme alınır ve gerekli temizleme işlemi yapılır. Daha sonra sürekli tavlama hattından geçer ve çinko ile kaplanır. Çeşitli sektörlerin ihtiyacı doğrultusunda Temperleme, Yağlama, Pasivasyon gibi işlemler yapılır. Galvanizli Sac, bir çok açıdan kullanıcılarına önemli avantajlar sağlar. Her şeyden evvel sacı (metali) korozyona karşı korur. Islak ve nemli alanlarda, outdoor kullanımlarında galvanizli sac yoğun olarak tercih edilir. Sac üzerine uygulanan galvanizleme sayesinde dış etkenlere karşı çeliğin korunması sağlanır. Galvanizli saclar total maliyetlerine bakıldığında muadil ürünlere göre avantaj sağlar. 

    Galvanizli Paket Sac, Kullanım Alanları açısından da oldukça yaygındır. Çatı ve Cephe Kaplamaları, Mobilya İmalatı, İnşaat ve Dekorasyon, Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi, Beyaz Eşya ve Beyaz Eşya Yan Sanayi, Elektrik - Elektronik, Aydınlatma sektörleri gibi birçok alanda galvanizli paket sac kullanılır.